+38 (095) 174-97-24 Перейти в Viber Перейти в Telegram

1. Програма «Сімейний стоматолог»: при лікуванні 2-х і більше членів сім'ї, всім надається знижка 10% на подальше лікування і протезування.

2. Програма «Постійний пацієнт»: за умови лікування впродовж року і більше та відвідуванні лікаря-стоматолога з метою профілактичного огляду раз на півроку, надається знижка 10% на подальше лікування і протезування.

3. Програма «Районний стоматолог»: жителям будинків, в яких розташовані клініки, а також прилеглих будинків в радіусі кілометра, надається 10% знижка на лікування і протезування.

4. Дисконтна програма: при попередньому підрахунку на лікування і протезування більше 10 000 грн, на це лікування, протезування і наступні етапи (крім імплантації) надається знижка 10%.

5. Учасникам бойових дій та пацієнтам старше 75 років надається знижка 20% на лікування і протезування.

6. Медичним працівникам надається знижка 20% на лікування і протезування.

7. Можлива безвідсоткова розстрочка платежу на рік за всіма видами робіт, за умови 30% оплати вартості і щомісячної оплати не менше 100 у.о. в гривневому еквіваленті.

Турбота про кожного пацієнта в клініці Доктор Левицький

Клініка гарантує якісне обслуговування та індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

 

Дорогі відвідувачі, якщо ви помітили помилку чи неточність, допоможіть нам її виправити. Виділіть фрагмент тексту з помилкою і натисніть одночасно клавіші «Ctrl» і «Enter». Ми дізнаємося про неточність і якомога швидше виправимо.