+38 (095) 174-97-24 Перейти в Viber Перейти в Telegram

Кожен батько чи мама не раз зіштовхувались з проблемою, як умовити дитину на похід до стоматолога. Це нелегке завдання, адже навіть деякі дорослі бояться стоматологів - неприємні спогади про противний звук бормашини, больові відчуття дають
своє. Дитяча стоматологія в Києві "Доктор Левицький" розвіє давно усталений міф про страшних стоматологів і перетворить похід до стоматолога для дитини на справжнє свято!

Дитячий зубний лікар повинен володіти ще й талантом психолога. Дитячі стоматологи клініки «Доктор Левицький» - висококваліфіковані професіонали, які знають всі тонкощі роботи з найменшими пацієнтами.

Ми пропонуємо:

  • лікування зубів у дітей,
  • швидке вирівнювання зубів,
  • безболісне видалення молочних зубів,
  • профілактичну герметизацію зубів.

Дитячий стоматолог повинен вміти знайти підхід до кожної дитини і забезпечити, щоб навіть найскладніша процедура сприймалася маленьким пацієнтом як гра. Кожен дитячий стоматолог клініки «Доктор Левицький» знає, як створити для дитини максимально комфортні умови. Крім того, у нас найкраще сучасне обладнання, яким можуть похвалитися далеко не всі дитячі стоматології Києва. Ми обов'язково психологічно підготуємо вашу дитину до процедури, розважимо її іграшками,
покажемо мультик, подаруємо приємний подаруночок у винагороду за мужність і терплячість. І, звичайно ж, дитячий лікар-стоматолог зробить все можливе, щоб будь стоматологічний захід, будь то вирівнювання або сріблення зубиків, пройшло максимально безболісно, ​​швидко і легко!

Турбота про кожного пацієнта в клініці Доктор Левицький

Клініка гарантує якісне обслуговування та індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

 

Дорогі відвідувачі, якщо ви помітили помилку чи неточність, допоможіть нам її виправити. Виділіть фрагмент тексту з помилкою і натисніть одночасно клавіші «Ctrl» і «Enter». Ми дізнаємося про неточність і якомога швидше виправимо.