+38 (095) 174-97-24 Перейти в Viber Перейти в Telegram

Ортопедична стоматологія в Києві - послуга, яка пропонується багатьма клініками. Головною метою ортопедичної стоматології є діагностика, профілактика і лікування дефектів зубів і зубних рядів. Крім того, ортопедична стоматологія - важливий етап комплексного лікування захворювань пародонту, зубочелюстного апарату і нижньощелепного суглоба.

Багаторічний досвід і застосування новітніх технологій дозволяє фахівцям клініки "Доктор Левицький" вирішувати будь-які проблеми ортопедії, незалежно від складності захворювання і віку пацієнта. Для кожного окремого випадку ми розробляємо індивідуальну програму лікування на основі результатів професійної діагностики з урахуванням специфіки проблеми і побажань пацієнта. На кожному етапі лікування наші лікарі стежать за станом пацієнта, а після - надають всю необхідну інформацію для правильного догляду за винирами, коронками або протезами. У число послуг, пропонованих клінікою "Доктор Левицький", входить:

  • знімне протезування,
  • незнімне протезування,
  • установка коронок з використанням сучасних наноматеріалів,
  • установка на поверхню зуба керамічних пластинок - вінірів,
  • протезування на імплантатах.

Ми використовуємо тільки якісні матеріали, завдяки чому виготовлені фахівцями клініки протези практично не відрізняються за кольором і формою від природних зубів.

Не дивлячись на те, що найпопулярнішим видом протезування за останні десятиліття є встановлення зубних коронок (як металевих, так і керамічних), не варто вирішувати будь-яку проблему, що виникла в області ортопедичної стоматології, таким способом. Звичайно ж, тільки вам вирішити, який варіант протезування вибрати для себе, - фахівці клініки "Доктор Левицький" лише порадять найоптимальніший варіант, розповівши про всі переваги і недоліки обраного вами і рекомендованого протеза.

Наприклад, коли пошкодження незначне і охоплює тільки поверхня зуба, наші фахівці порадять встановити вініри, так як в такому випадку в протезуванні немає потреби. Вініри (тонкі прозорі пластини з кераміки) встановлюються на поверхню зуба, захищаючи його від подальших ушкоджень і покращуючи зовнішній вигляд.

Турбота про кожного пацієнта в клініці Доктор Левицький

Клініка гарантує якісне обслуговування та індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

 

Дорогі відвідувачі, якщо ви помітили помилку чи неточність, допоможіть нам її виправити. Виділіть фрагмент тексту з помилкою і натисніть одночасно клавіші «Ctrl» і «Enter». Ми дізнаємося про неточність і якомога швидше виправимо.