+38 (095) 174-97-24 Перейти в Viber Перейти в Telegram

Дефекти прикусу або нерівні зуби сьогодні легко виправляються лікарями-ортодонтами. Професійний ортодонт без праці може досягти ідеального результату - повністю вирівняти зуби, запобігши їх зворотне деформування. У сучасній ортодонтії використовуються кілька видів брекет-систем, що дозволяють повернути красу посмішки пацієнта в будь-якому віці. Відрізняються брекет-системи матеріалами, методикою зв'язування дуги і брекетів і, звичайно, ціною. Таке різноманітність дозволяє фахівцям клініки «ДЛ» підібрати для кожного пацієнта індивідуальну брекет-систему, враховуючи побажання клієнта і специфіку існуючої проблеми. Ортодонтія, як правило, здійснюється з використанням різного роду брекетів, найпоширенішими з яких є:

  • металеві брекети,
  • керамічні брекети,
  • пластикові брекети,
  • лінгвальні брекети,
  • сапфірові брекети.

Найбільшою популярністю користуються металеві брекет-системи. Вони економічні, надійні, відрізняються різноманіттям форми, порівняно коротким терміном лікування, а також можуть бути доповнені для краси різнокольоровими лігатурами будь-якої форми. Пластикові брекет-системи мають більш естетичний вигляд, але в той же час є менш надійними і піддаються впливу харчових барвників. Популярність пластикових брекетів в ортодонтії можна пояснити широким розмаїттям форм і кольорів. Найчастіше дитячі ортодонти використовують саме платискові брекет-системи.

Керамічні та сапфірові брекети менш популярні. Багато хто не хоче ставити керамічні брекети, наслухавшись або начитавшись, що використання таких брекетових систем набагато збільшує тривалість лікування. Але сьогодні є можливість поставити керамічні брекети з металевим пазом. Таким чином, ви отримаєте майже непомітні брекети (колір кераміки максимально схожий на колір зуба, а сапфірові брекети і зовсім прозорі), не ризикуючи затягнути лікування на довгий термін.

Турбота про кожного пацієнта в клініці Доктор Левицький

Клініка гарантує якісне обслуговування та індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

 

Дорогі відвідувачі, якщо ви помітили помилку чи неточність, допоможіть нам її виправити. Виділіть фрагмент тексту з помилкою і натисніть одночасно клавіші «Ctrl» і «Enter». Ми дізнаємося про неточність і якомога швидше виправимо.