+38 (095) 174-97-24 Перейти в Viber Перейти в Telegram

Плазмотерапія в стоматології - це безпечна, ефективна, безболісна і проста в застосуванні методика, здатна повернути вашим зубам здоров'я і красоту. На сьогоднішній день сучасна стоматологія має безліч як традиційних, так і новітніх терапевтичних методик лікування, однією з яких є процедура плазмотерапія.

Плазмотерапія - це революційна, не маюча аналогів, ін'єкційна методика лікування і профілактики захворювань тканин пародонта.

В основі процедури лежить метод забору і обробки крові пацієнта за допомогою вакуумних пробірок і центрифугування. Внаслідок центрифугування крові пацієнта отримуємо ін'єкційну форму насиченою тромбоцитами плазму (тромбоцитарна аутоплазма), яка вводиться лікарем стоматологом в тканини пародонту.

Фактори росту, гормони, білки і вітаміни, що містяться в аутоплазмі, у природномій комбінації сприяють запуску механізмів відновленню і регенерації кісткової тканини і слизової оболонки порожнини рота.

Введена в тканини пародонту тромбоцитарна плазма викликає проростання капілярів, нормалізує тканинне дихання, гемодинаміку та обмін речовин. Поряд з цим відбувається зміцнення кісткової тканини, формування колагену і кістки. Відбувається підвищення місцевого імунітету. В результаті знижується кровоточивість ясен, зменшується рухливість зубів, усувається неприємний запах з порожнини рота.

Важливо, що метод плазмотерапіі абсолютно нешкідливий і безпечний для пацієнта, так як компоненти, що містяться в плазмі крові, абсолютно природні для людини, - це продукт "власного виробництва", він не токсичний і виключає алергічні
реакції, можливості інфікування, реакції відторгнення.
Показання до застосування плазмотерапіі в стоматології:

 • профілактика захворювань тканин пародонта,
 • гінгівіт (кровоточивість ясен), генералізована пародонтит 1,2,3 ступеня тяжкості (кровоточивість ясен, рухливість зубів, неприємний запах з порожнини рота),
 • локалізований пародонтит (кровоточивість ясен і рухливість одного або декількох зубів),
 • операції імплантації, видалення зуба (прискорюється процес загоєння після оперативних втручань).

Переваги процедури плазмотерапіі в стоматології

Згідно з результатами досліджень розробників методу - ця унікальна процедура не вимагає додаткового прийому дорогих антибактеріальних і протизапальних лікарських засобів, які тільки знімають запалення і не запускають процеси регенерації пародонту.

Курс лікування плазмотерапіі у пацієнтів із захворюваннями пародонта сприяє:

 • значному зменшенню запалення і кровоточивості ясен (вже на сьомц добу),
 • зміцненню тканин пародонта,
 • зменшення рухливості зубів (зуби зміцнюються в кістки і стають менш рухливими, ясна набуває нормальну анатомічну форму і забарвлення),
 • усунення неприємного запаху з рота,
 • зміцненню місцево імунітету за рахунок профілактики порожнини рота.

Як наслідок, плазмотерапія покращує якість життя і функціональність організму як єдиної системи.

Заради краси і молодості жінки часто готові на дуже багато що: терпіти незручності, тривалий реабілітаційний період, болючі уколи. Але з кожним десятиліттям з'являються все більш сучасні методики, які дозволяють підтримувати красу,
свіжість і молодість обличчя без додаткових труднощів, болю і слідів від ін'єкцій.

Плазмотерапія в косметології - досить нова методика. Їй не більше 10 років, але, тим не менше, вона вже чудово зарекомендувала себе: завдяки плазмоліфтінгу обличчя стає молодше і чистіше. Метод заснований на введення повністю сумісною плази крові, яка, як відомо, багата тромбоцитами. Ці клітини доставляють білкові з'єднання в тканини, синтезовані за допомогою аденозинтрифосфорної кислоти (АТФ). Вона - головний помічник у справі вироблення енергії.

Після ін'єкцій тромбоцитів клітини шкіри немов отримують "друге життя". Заново активізуються механізми метаболізму, починає посилено виробляти колаген, еластин і природну гіалуронову кислоту. Оновлені клітини фібропласти стимулюють народження нових клітин в шкірних шарах. Саме вони дозволяють повернути шкірі молодість і прекрасний зовнішній вигляд.

Діапазон застосування цього унікального методу дуже широкий, тепер ним з успіхом користуються не тільки косметологи, а й трихолог і стоматологи. Отже, плазмоліфтінг обличчя буде корисний тим, хто:

 • хоче просто «підтягнути» особа, поліпшити тургор шкіри, усунути сухість і вирівняти колір шкіри,
 • активно і багато палить. Як відомо, ця шкідлива звичка негативно позначається на зовнішньому вигляді: порушений клітинний метаболізм не дозволяє виводити шлаки з покривів. Як наслідок - шкіра землистого, блідого відтінку, більш тонка,
 • вважає, що шкіра повік втратила свою пружність, стала в'ялою і сухий. Хто не в захваті від «гусячих лапок», темних кіл під очима і мімічних зморшок на лобі,
 • страждає від слідів постакне і шрамів - плазмоліфтінг покращує вид навіть самих глибоких і старих шрамів, як на обличчі, так і на тілі,
 • бажає омолодити зону декольте і шиї, а також змарнілого підборіддя. Вони часто видають справжній вік, а в'яла і зморщена шкіра в цих спокусливих зонах стрімко "забирає" привабливість у прекрасної половини людства.

Чудо-процедура успішно застосовується не тільки для омолодження шкіри обличчя, а й для всього тіла. Так сеанси плазмоліфтінга показані і тим, хто:

 • прагне підтримувати ідеальну фігуру в будь-якому віці. Навіть найбільш активний і правильний спосіб життя не може гарантувати пружність шкіри. З допомогою плазмоліфтінгу можна зробити пружними зону передпліч, внутрішні
  поверхні стегон, рук, кистей, живота,
 • випробував на собі після стрімких стрибків ваги або гормональних порушень, що таке стриї та розтяжки. Раніше з ними було дуже складно боротися, але тепер плазмоліфтінг може істотно поліпшити зовнішній вигляд потерпілої шкіри.

Також за допомогою ін'єкцій власної плазми можна істотно уповільнити випадіння волосся, поліпшити їх зростання, активувати "сплячі цибулини" і посилити пушкове волосся.

Турбота про кожного пацієнта в клініці Доктор Левицький

Клініка гарантує якісне обслуговування та індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

 

Дорогі відвідувачі, якщо ви помітили помилку чи неточність, допоможіть нам її виправити. Виділіть фрагмент тексту з помилкою і натисніть одночасно клавіші «Ctrl» і «Enter». Ми дізнаємося про неточність і якомога швидше виправимо.