+38 (095) 174-97-24 Перейти в Viber Перейти в Telegram

Хочете надійно відновити зуби після видалення? Приходьте на імплантацію в нашу клініку "Доктор Левицький", і зовсім скоро наші фахівці повернуть вам красиву, естетичну посмішку і відновлять жувальну функцію. В клініці "Доктор Левицький" лікарі з досвідом більш 20 років проводять всі види імплантації зубів. Від класичної, коли між установкою імплантату до установки коронки проходить кілька місяців, до одномоментної - коли ви йдете з клініки з новими зубами в день процедури. Ми віддаємо перевагу методикам і матеріалами з мінімальним терміном приживлення і підвищену міцність, виконуємо всі етапи роботи - від підготовки до протезування, щоб максимально спростити для вас цей непростий період відновлення зубного ряду.

Фахівці клініки "Доктор Левицький" надають кваліфіковану допомогу всім бажаючим відновити зубний ряд шляхом імплантації. Ми працюємо з перевіреними і безпечними імплантаційним системами, гарантуємо висококласний сервіс на всіх етапах і розумні ціни. В пріоритеті - мінімальна травматичність, швидке приживлення і бездоганна естетика! Якщо ви прийняли рішення відновити втрачені зуби за допомогою імплантів, ми з радістю надамо вам пораду і допоможемо підібрати оптимальний Рішення.

Турбота про кожного пацієнта в клініці Доктор Левицький

Клініка гарантує якісне обслуговування та індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

 

Дорогі відвідувачі, якщо ви помітили помилку чи неточність, допоможіть нам її виправити. Виділіть фрагмент тексту з помилкою і натисніть одночасно клавіші «Ctrl» і «Enter». Ми дізнаємося про неточність і якомога швидше виправимо.