+38 (095) 174-97-24 Перейти в Viber Перейти в Telegram

Естетика тіла - це всебічний підхід до загального поліпшення зовнішнього вигляду і здоров'я організму. Естетика тіла - це можливість корекції проблемних зон безпечними і ефективними методами.

Кавітація - метод ультразвукової безопераційної ліпосакції. Через датчики апарату проходить потужна ультразвукова хвиля, яка руйнує жирові клітини. При цьому ультразвук руйнує клітинну мембрану, жир під тиском перетворюється в рідину і виводиться з організму через нормальний метаболічний процес.

Лазерний ліполіз - сучасна методика корекції контурів тіла, заснована на застосуванні низькоінтенсивного лазерного випромінювання, що поглинається жировими клітинами і подальшого їх розщепленні, і виведення з організму продуктів розпаду.

Вакуумний лімфодренаж - апаратна процедура, при якій за допомогою вакууму і низькочастотних імпульсів струму відбувається нагнітання і відсмоктування повітря і поліпшується рух лімфи. При цьому зменшуються набряки і йде очищення організму від шкідливих речовин.

Пресотерапія - в ході цієї процедури одягаються спеціальні манжети, і за допомогою компресора туди закачується повітря. Далі відбувається хвилеподібне стискання м'яких тканин, в результаті чого йде активізація крово- і лімфовідтоку.

Радіохвильовий ліфтинг забезпечує вплив електромагнітних хвиль на шкіру. Ця методика дозволяє позбутися зайвої шкіри, що утворилася в результаті різкого схуднення, підтягнути внутрішню поверхню плечей і стегон, прибрати целюліт і розтяжки, позбутися від локальних жирових відкладень на животі, стегнах, талії.

Міостимуляція - завдяки використанню електричних хвиль з'являється унікальна можливість позбутися від слабкості і провисання м'язів, отримати гладку і пружну шкіру без ознак целюліту. Пасивний фітнес дає можливість скорегувати фігуру і знизити вагу.

Естетика тіла - це радість відображення в дзеркалі.

Прямі ліполітики - метод ін'єкційної корекції тіла. Складаються з двох біоактивних компонентів, які, взаємодіючи, руйнують оболонку адипоцитів - клітин, які зберігають жирові відкладення, таким чином радикально впливаючи на проблемні місця.

Непрямі ліполітики активують процес спалювання жиру, не руйнуючи мембрану адипоцитів. Вони сприяють «дренажу» організму і підтяжці шкіри в проблемних місцях. Тому можна сказати, що, крім самої процедури схуднення, тілу повертається звичний темп обміну речовин.

Турбота про кожного пацієнта в клініці Доктор Левицький

Клініка гарантує якісне обслуговування та індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

 

Дорогі відвідувачі, якщо ви помітили помилку чи неточність, допоможіть нам її виправити. Виділіть фрагмент тексту з помилкою і натисніть одночасно клавіші «Ctrl» і «Enter». Ми дізнаємося про неточність і якомога швидше виправимо.